Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Sistem Gereksinimleri nedir? Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişkin Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zorluk derecesi yüksek Touhou Monster TD, MyACG stüdyosu —— “The Disappearing of the Gensokyo”nun geliştiricisi tarafınca geliştirilen en yeni Touhou Project Kule Savunma Doujin Oyunudur.

İçindekiler

“Uzun zamandır iyi bir TD oyunu yok~” —— Houraisan Kaguya

Evet, TD oyunlarını her vakit severiz, sadece platform yada teknolojideki kısıtlama sebebiyle, birçok TD oyununda her vakit aynı eksiklikler vardır ——karmaşık etkileşim, kötü grafikler, başka bir oyuna ilişkin olmak, vb. İyi ve kolay bir güzel bulmak zor TD oyunu. Bu nedenle kendimiz oluşturmaya karar verdik —— Bu yüzden “Touhou Monster TD” yapıldı.

Kontrol edilebilir bir karaktere sahip bir Kule Savunma oyunu

Bir strateji oyunu olarak klasik kule müdafaa oyunu, bence, sürükleyicilikten mahrum. Sadece düğmeye basıp haritanın çevresinde yürüyememek ve dünyayı hissedememek bunaltan. Touhou Monster TD’de, sadece TD dünyasında herhangi bir yere gitmek için karakteri test etmekle kalmaz, bununla beraber her yere zıplayabilir, her yere inşa edebilir ve harp birimini taşıyabilirsiniz. Ödül için extra görevi tamamlamak için mühim noktada beceriyi bile kullanabilirsiniz.

Eşsiz Grafik Sanatı Stili

Sanatsal stili keşfettikten sonra, 2B nesne ve 3B arazi ile rahat fer efekti eklemenin ilgi çekici bulunduğunu gördük. Bu “Kağıt Kesme Stili”, oyuna güzel bir 3D efekt sağlar, 2D anime stilini korur ve ek olarak “Kawaii” hissi verir. Sevimli karakterimizin etrafta başka şirin kuleler taşımasını izlemek oldukça eğlenceli. (Sebep olarak, bütçeden de tasarruf edebilir!)

Çok muhtelif seviyeler, düşmanlar ve kuleler

Hikaye Seviyesi Ekstra Seviye Meydan Okuma Seviyesi, her türden oyuncunun ihtiyaçlarını karşılar. Farklı kabiliyet ve niteliklere haiz 60’tan fazla hasım, savunmanızı kırmak istiyor:Farklı özelliklere haiz 15’ten fazla harp birimi, düzen atladığında benzersiz becerilerin ve efektlerin kilidini açacak.

Gensokyo’yu gezin

Her cenk sahnesi, Hakurei Tapınağı, Büyülü Orman, İnsan Köyü, Sis Gölü, Kızıl Şeytan Konağı, Dokuz Cennetin Şelalesi, Moriya Tapınağı vb.Gensokyo’nun mükemmel ortamının tadını çıkarmak da oyunda güzel bir deneyim değil mi?

Touhou Projesi Hayran Yapımı Doujin Oyunu

Bu bir Touhou Projesi Doujin Oyunu. MyACG Studio tarafından geliştirilen ZUN tarafından emsalsiz.Bu oyunu kâr için değil, sevdiğimiz bağımsız oyun toplumu için yapıyoruz.Oynanışı göz önünde bulundurarak, bu oyunun hikayesi özgün hikayeden bağımsızdır ve buna Touhou Projesi ile alakalı birazcık şahsi anlayış katıyoruz. Bu nedenle, bu oyunu oynamadan ilkin Touhou Evrenini tam olarak anlamanıza gerek yok.Ayrıca oyuna Touhou ve Indie oyun topluluğundan birtakım popüler memler ekledik, umarım beğenirsiniz.Oyunumuzu beğendiyseniz ve Touhou hakkındaki daha fazla malumat edinmek istiyorsanız, lütfen orijinal ZUN oyununu destekleyin. Şimdiden teşekkürler.

Oyuncu QQ Grubu:713380836

Anlaşmazlık: https://discord.Com/invite/XqHPc3z

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Sistem Gereksinimleri

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 4 Core CPU
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512MB Graphic Card
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Normal Sound Card

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 8 Core CPU
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1G Graphic Card
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Normal Sound Card

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Sık Sorulan Sorular

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 oyununun konusu nedir?

Öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zorluk derecesi yüksek Touhou Monster TD, benzersiz bir Kule savunma oyunudur. Karakterinizi kontrol edin, düzen atlayın ve kule becerilerinin ve karakter yeteneklerinin kilidini açın, gelen düşmanları yenmek için bilgeliğinizi kullanın. Gensokyo’yu gezin, bu sefer “Olay”ın neden olduğunu öğrenin.

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 kaç GB?

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 bilgisayarınızda 2 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 2 GB alandan biraz daha çok yerinizin olması önerilir.

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği ile alakalı daha çok bilgiye alakalı wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: Basitleştirilmiş Çince, İngilizce, Japonca

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 01.10.2021 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

MyACG Studio

Oyunu hangi firma geliştirdi?

MyACG Studio

Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Kaç GB? Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 hangi ekran kartı modelini destekler? Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 kurmak için ne kadar yer olmalı? Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Touhou Monster TD ~ 幻想乡妖怪塔防 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.