Tubidy Nedir? Tubidy Mobil İle Müzik Nasıl İndirilir?

Tubidy Nedir? Tubidy Mobil İle Müzik Nasıl İndirilir?

Günümüzde Spotify gibi müzik dinleme platformları olmasına rağmen bazı kullanıcılar bu platformlara para vermek istemiyor. Sizde ücretsiz olarak müzik dinlemek ve MP3 indirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Tubidy kullanmaktadır. Gelin Tubidy nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi merak edilen soruların yanıtlarına bakalım.

Günümüzde ücretli abonelik sunan platformların sayısı oldukça arttı. Oyun oynamak için Steam, Dizi ve film izlemek için Netflix ve Müzik dinlemek için Spotify. Tüm bu servislere para yetiştirmek özellikle Türkiye’de gitgide daha da zorlaşmaktadır.

Tüm platformların ücretsiz alternatifleri olduğu gibi Spotify’ın alternatifi de Tubidy‘dir. Ücretli müzik servislerine para ödemek yerine Tubidy kullanmak çok daha avantajlı olacaktır.

Ücretsiz Müzik İndirmenizi Sağlayan Tubidy Mobil Nedir?

tubidy

Tubidy, internet kullanıcılarına müzik ve video hizmetleri sunan bir tür web sitesi veya bir grup web sitesidir. İnternette aynı isimle çok fazla benzer web sitesi bulunduğu için bir web sitesi grubu olarak adlandırılır. İnternet kullanıcıları bu platformda müzik veya video arayabilir ve indirebilirler. Tubidy’nin yasal olup olmadığı bugün hala tartışmalıdır ve birçok avukat, bu web sitelerinin birçok sanatçının ve şirketin telif haklarını ihlal ettiği konusunda hemfikirdir.

Tubidy Mobil İle Müzik Nasıl İndirilir?

  • Telefon veya Bilgisayarınızdan https://tubidy.mobi/ adresini ziyaret edin.
  • Arama alanına Müzik, Video veya Albüm adını yazın ve Tamam düğmesine basın. Tüm eşleşen sonuçların listesini gösterecektir.
  • MP3, MP4 veya 3GP olarak indirmek istediğiniz dosyaya tıklayın/dokunun.
  • İndirmek istediğiniz video veya ses formatına dokunun.
  • Video veya ses formatını seçtikten sonra bir indirme butonu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak veya sağ tıklayıp bağlantıyı kaydet seçeneğini seçerek indirebilirsiniz.

Kafalar Biraz Karışmış Olabilir; Tubidy Mobil Ne İşe Yarar?

Tubidy, sadece kullanıcıların yüklediği videoları ve müzikleri yayınlar ve kullanıcıların herhangi bir ülke ve ağ kısıtlaması olmaksızın web sitelerinden ücretsiz bir şekilde video ve müzikleri indirmelerine izin verir. 

Tubidy Mobil Ücretli Bir Hizmet mi?

Hayır. Tubidy, müzik ve videoları izlemek veya indirmek için kullanıcılardan ücret almaz. Ancak, Tubidy kullanırken harcadığınız mobil veriniz operatörünüze yansır.

Tubidy Mobil Yasal mı yoksa Yasadışı mı?

Kullanıcıların ücretsiz film izlemesine veya ücretsiz müzik indirmesine izin veren birçok web sitesi var, ancak bunların çoğu yasa dışı faaliyetlerde bulunmakatdır. Üreticisinden telif hakkınız veya izniniz yoksa, kullanıcıların premium içerikleri ücretsiz olarak indirmesi yasa dışıdır. 

Bir kullanıcının Tubidy’den medya dosyalarını nasıl indirebileceğine dair resimlerle adım adım net bir kılavuzdan bahsettik, ancak Tubidy’nin SSS sayfasını ziyaret ettiğinizde, kullanıcıların video veya müzikleri indirmesinin yasak olduğu açıkça belirtilmiş. 

Tubidy ile yalnızca çevrimiçi olarak video izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Ancak Tubidy, kullanıcıların tüm içeriği indirmesine izin veriyor.

Kullanıcıların içerik yüklemesine ve diğer çevrimiçi kullanıcılarla paylaşmasına izin veren herhangi bir web sitesi, diğer kullanıcıların ne yüklediğini izlemelidir. Örneğin, kullanıcı bir telif hakkı içeriği yüklediğinde YouTube, ilgili videoyu yayından kaldırır.

Bu nedenle, video veya müzik indirmek için Tubidy kullanıyorsanız, bu indirmelerin güvenli olduğunu varsaymamalısınız. Yakalandığınızda, büyük bir para cezası ödemeniz gerekebilir.