Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri Sistem Gereksinimleri nedir? Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Riot Games’in ünlü FPS oyunu Valorant’a gelecek yeni ajanın duyurusu yapıldı. Yapılan açıklamalara göre 2 Mart’tan itibaren Astra ile oynayabileceğiz!

ASTRA VE ÖZELLİKLERİ

Videoda gördüğünüz gibi Astra’nın yetenekleri uzay ve yer çekimi temalı. Ayrıca itiraf etmeliyim ki oldukça göz korkutucu. Gelelim Astra’nın yeteneklerine:Astral form: Astra bu özelliği kullandığı anda yeni forma geçer. Bu form sayesinde gökyüzüne yükselir ve haritanın tamamını görür. Elinde bulunan yıldızları haritanın istediği yerlerine yerleştirdikten sonra normal haline döner. Yerleştirilen yıldızlar ise tur boyunca sabit kalırken, rakip oyuncular tarafından etkisiz hale getirilemiyor.İlk yeteneği Gravity Well yani “Yerçekimi Kuyusu”. Bu özellik ile Astra tarafından açılan alanın etkisine giren rakip oyuncular, açılan alanın merkezine doğru çekilir. İçinde mahsur kalan rakiplerin, alanın patlaması sonrasında defanslarında azalma olacak.İkinci yeteneği Nova Pulse yani “Nova Nabzı”. Breach gibi Astra da bu özelliği kullandığında kısa bir şarj süresinin ardından alanda bulunan tüm oyuncuları sarsacak. Breach’in aksine düz alanda değil dairesel alanda meydana geliyor.Üçüncü özellik ise Nebula. Astra, kendisini dumanımsı bir forma çevirir ve haritaya üstten bakar. İşaretlediği bölgeye bir yıldız bırakır. Gerektiğinde ise bu özelliği kullanarak yıldızı patlatabilir. Patlamanın ardından belirli bir alanın görüşü engellenir.Son özelliği yani Astra’nın Ulti’si Cosmic Divide yani “Kozmik Bölünme”. Kozmik Bölünme özelliği kullanıldığı anda Astra, bulunduğu yerden yükselir ve seçtiği noktadan itibaren haritayı baştan aşağı çektiği devasa duvarla ikiye böler. 20 saniye süren devasa duvarı asıl ilginç yapan özellik ise bir taraftan diğer tarafa ses ve mermi geçirmiyor oluşu. Ancak diğer karakterlerin özellikleri geçebiliyor.

VALORANT SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4150 / AMD A8-7650K veya eşdeğeri
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 / AMD Radeon R5 240
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 3 1200 veya eşdeğeri
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon R9 380
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11

 

Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri Kaç GB? Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri hangi ekran kartı modelini destekler? Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri kurmak için ne kadar yer olmalı? Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Valorant Astra Hakkında Bilinenler, Valorant Sistem Gereksinimleri hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.