Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant İsim Değiştirme içeriğimizde nick değiştirmek için yapmanız gereken adımları paylaşacağız. Bu içeriğimizde Valorant nick değiştirme adımlarının hepsini net olarak öğrenmiş olacaksınız. Çünkü birçok internet sitesinde veya forum sitelerinde net olarak isim değiştirme adımları paylaşılmıyor.

Valorant kullanıcı adı nasıl değiştirilir, sorusunun cevabını içeriğimizde net olarak bulabilirsiniz. Valorant oyuncuları bir süre sonra nicklerini değiştirmek istiyorlar ama nasıl yapılacağını bilmiyorlar. Bu içeriğimizdeki yöntemi uygulayarak sizlerde Valorant nickinizi değiştirebilirsiniz.

Valorant İsim Değiştirme 2022

Valorant isim değiştirme yapabilmeniz için Riot hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Riot Kimliği sekmesine tıklayın. Bu alanda yeni adınızı yazarak kaydet butonuna tıklayın. Ayrıca bu alanda adınızın sonuna sloganda ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Valorant İsim Değiştirme Link: 

Valorant isim değişikliği için yapılması gerekenler:

  • Riot hesabınıza giriş yapın.
  • Hesap ayarlarınıza tıklayın.
  • Riot ID yazan alana tıkladıktan sonra kutucuklar açılacak. Bu kutucukları istenilen bilgileri doldurun.
  • Bu alanları doldurduktan sonra değişiklikleri kaydet butonuna tıklayın.

Bu işlemleri sırasıyla ve doğru bir şekilde yaptığınız taktirde Valorant nick değiştirme işlemlerini tamamlamış olacaksınız. Fakat burada bazı önemli detaylar ve dikkat etmeniz gereken noktalar var. Bunları sizlerle paylaşacağız. Bu noktalara dikkat etmelisiniz.

Valorant Nick Değiştirme Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Nick değiştirme işlemlerini 30 günde bir kez yapabilirsiniz.
  • Riot Games tarzında nickleri kullanmanız yasaktır. (Kullanıcı adlarında Riot kelimesi geçmemeli)
  • Küfür, hakaret veya topluluk kurallarını ihlal edecek isimleri kullanmayın.

Valorant Kullanıcı Adı Değiştirmenin Maliyeti Nedir? 

Valorant kullanıcı adınızı veya nickinizi güncellemek için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok. Bu noktada istediğiniz zaman nick değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu noktada yalnızca yukarıda bahsettiğimiz noktalara dikkat etmelisiniz. Bunun haricinde yalnızca her değişiklik için 30 gün beklemeniz gerekiyor.

Valorant Kullanıcı Adları Nerede Yazıyor? ?

Valorant hesabınızı oluşturduğunuz zaman mail hesabınıza bir mail geliyor. Bu mail içerisinden hesabınızı aktif ediyorsunuz. Bu noktada hesap aktif olduktan sonra sağ tarafta Riot ID yazan sekmeye tıklayın. Hemen yan tarafında bir boşluk çıkacak bu alana yazdığınız kullanıcı adı, sizin tüm Riot oyunlarda kullanacağınız isminiz olacaktır.

Valorant kullanıcı adı değiştirme işlemleri çok kısa bir işlemdir. Oyun içerisinde isim değiştirmek için herhangi bir ayar bulunmuyor. Bu yüzden hesabınızı yönetmiş olduğunuz Riot sayfasından işlemleri yapmalısınız. Riot ID‘nizi değiştirmeniz, doğrudan Valorant adınızı değiştirmeniz anlamına gelmektedir.

Valorant Şifre Değiştirme bağlantısı üzerinden şifre değişikliği için yapılması gereken adımları paylaştık. Bu adımları takip ederek hesap şifrenizi değiştirebilirsiniz. Valorant Sistem Gereksinimleri bağlantısı üzerinden Valorant’ın minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz.

Valorant isim değiştirme konusunda sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.