Vampire: The Masquerade — Night Road Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Vampire: The Masquerade — Night Road

Vampire: The Masquerade — Night Road Sistem Gereksinimleri nedir? Vampire: The Masquerade — Night Road kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Vampire: The Masquerade — Night Road oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Vampire: The Masquerade — Night Road fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Vampire: The Masquerade — Night Road PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Vampire: The Masquerade — Night Road oyununun sistem ihtiyaçlarını, oyuna ilişik Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Yaşlılar, elit bir vampir kuryesi olan size sırlarını vermeniz için emanet ettiler. Avcıları, öteki sürücüleri ve yükselen güneşi geçebilir misin?Vampire: The Masquerade – Night Road , Kyle Marquis tarafınca Vampire: The Masquerade’e dayanan ve World of Darkness paylaşılan öykü evreninde geçen 650.000 kelimelik etkileşimli bir vehamet romanıdır. Seçimleriniz hikayeyi test eder. Tamamen metin tabanlıdır – grafikler veya ses efektleri yoktur – ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz kuvvetiyle beslenir.Ölüler için yeni bir Karanlık Çağ. İkinci Engizisyonun vampir avcıları dünyanın her yerindeki vampirleri ortaya çıkarmak ve yok etmek için telefon hatlarını ve bilgisayar ağlarını hacklediğinde, yaşlılar sizin gibi ölümsüz kuryelere yöneldi. On sene süresince çölde şehirler içinde yarışarak yaşamsal bilgiler ve malzemeler sağladınız. Ancak eski bir arkadaş, Güneybatı Amerika’daki kan ticaretini bozma planıyla yeniden ortaya çıktığında, inşa ettiğiniz her şey çökmeye adım atar.Rekabette Öne Çıkın. Sür, saklan ya da cenk! Düşmanlarınızın zihninde biçim değişiklik yapmak, gözden kaybolmak yada zihnine hükmetmek için antik Disiplinlerde kanınızın güçlerini açığa çıkarın. Yıkımdan kaçmak için kan büyüsü, insanlık dışı güç ve gecenin yaratıklarını kullanın veya düşmanlarınızı yoldan çekip sürmeye devam edin.Teslim Et veya Öl. Tüm sırların bir son kullanma tarihi vardır – siz de öyleki. Sırları, vaatleri ve tehditleri teslim etmek için çölde yarışın. Kolinizi bırakmak için ne gerekiyorsa yapın. Ama iş bittiğinde, durumu suistimal etmek için etrafta dolaşacak mısın?Avını Koş. Açlığı sadece kan dindirebilir. Büyü, baştan çıkar veya ihtiyacın olanı ele geçir ama kimsenin senin ne işe yaradığını bilmesine izin verme. Maskeli Balo’yu bozarsanız, İkinci Engizisyonun sizi önce bulmayacağını varsayarak, vampir arkadaşlarınız, kararsızlıklarınız için sizi yok edecek. Erkek, dişi veya ikili olmayan olarak oynayın; homoseksüel, heteroseksüel yada biseksüel. Açlığı bastırmak ve Canavarın deli çağrısına direnmek için Amerikan Güneybatı’nın ara sokaklarında ve arka yollarında avlanın. Vampir seçkinlerinin ölümsüz toplumu Camarilla’ya katılın veya sınır eyaletlerindeki hakimiyetini kırın. Yasadışı hastanelerde, hastalıklarla dolu mapushane kamplarında ve başarısız deneylerle dolu unutulmuş araştırma tesislerinde ölümsüz varoluşunuzun dehşetiyle yüzleşin. Arabanızı hız, dayanıklılık veya kaçakçılık için değiştirin, sadece ihmal etmeyin — nereye giderseniz gidin, oraya şafakta varmanız gerekir! Usurpers and Outcasts DLC ile Tremere veya Caitiff olarak oynama kabiliyetinin kilidini açın. Ölüm zor bir yoldur. Her gece kullanıyorsun.

İçindekiler

Vampire: The Masquerade — Night Road Sistem Gereksinimleri

Vampire: The Masquerade — Night Road Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Erkek, dişi veya ikili olmayan olarak oynayın; eşcinsel, heteroseksüel veya biseksüel.
  • Açlığı bastırmak ve Canavarın çılgın çağrısına direnmek için Amerikan Güneybatı’nın ara sokaklarında ve arka yollarında avlanın.
  • Vampir seçkinlerinin ölümsüz toplumu Camarilla’ya katılın ya da sınır eyaletlerindeki hakimiyetini kırın.
  • Yasadışı hastanelerde, hastalıklarla dolu hapishane kamplarında ve başarısız deneylerle dolu unutulmuş araştırma tesislerinde ölümsüz varoluşunuzun dehşetiyle yüzleşin.
  • Arabanızı hız, dayanıklılık veya kaçakçılık için değiştirin, ancak unutmayın — nereye giderseniz gidin, oraya şafakta varmanız gerekir!
  • Usurpers and Outcasts DLC ile Tremere veya Caitiff olarak oynama yeteneğinin kilidini açın.

Vampire: The Masquerade — Night Road Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 7

Vampire: The Masquerade — Night Road Sık Sorulan Sorular

Vampire: The Masquerade — Night Road oyununun konusu nedir?

Yaşlılar, elit bir vampir kuryesi olan size gizemini vermeniz için emanet ettiler. Avcıları, diğer sürücüleri ve yükselen güneşi geçebilir misin?

Vampire: The Masquerade — Night Road nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Vampire: The Masquerade — Night Road nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam

Vampire: The Masquerade — Night Road Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Vampire: The Masquerade — Night Road yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkındaki daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Vampire: The Masquerade — Night Road hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Vampire: The Masquerade — Night Road ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 24.09.2020 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Choice of Games

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Choice of Games

Vampire: The Masquerade — Night Road oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Vampire: The Masquerade — Night Road oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Vampire: The Masquerade — Night Road Kaç GB? Vampire: The Masquerade — Night Road hangi ekran kartı modelini destekler? Vampire: The Masquerade — Night Road kurmak için ne kadar yer olmalı? Vampire: The Masquerade — Night Road Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Vampire: The Masquerade — Night Road hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.