Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Sistem Gereksinimleri nedir? Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişik Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Blood Ravens (Kan Kuzgunları) sektörü kurtardı, fakat şimdi kendilerini kurtarabilecekler mi?SEGA ve Relic Entertainment’ın küçümsenilmeyen Dawn of War II gerçek zamanlı strateji serisinin devamında, uzun zamandır yitik olan bir buz gezegeninin çözülecek yeni sırlar ve savaşılacak yeni ölümcül düşmanlarla birlikte Sapma’dan yeniden ortaya çıkmış olduğu Aurelia Alt Sektörüne dönüyorsunuz.Dawn of War II: Chaos Rising’de Blood Ravens’a komuta edecek ve sektörü Black Legion’ın Chaos Space Marine’lerine karşı savunacaksınız. Kaos pisliklerini temizleyin ve Blood Ravens’ı içten çökertmeye çalışan hainlerin çabalarına karşı birliğinizi bir arada tutun. Yeni Tek Oyunculu Görevlerİmparatorun düşmanlarıyla mücadele etmeye devam edin ve birliğinizin cenk donanımlarını, kabiliyetlerini ve deneyimini kullanarak 15 yeni görevde Kaos’a karşı savaşın Yeni Çoklu Oyuncu IrkıKaos Tanrılarına bağlılık yemini edip çok oyunculu savaşlarda hem Chaos Rising hem de Dawn of War II sahiplerine karşı kana susamış Chaos Space Marine’ler olarak oynayın Yeni BirimlerSpace Marine, Ork, Eldar ve Tyranid ordularına yeni çoklu oyuncu birimleri katılıyor. 2 Yeni Last Stand Kahramanı: Amansız düşman yığınlarına karşı Chaos Sorcerer veya Tyranid Hive Tyrant olarak savaşın

İçindekiler

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Sistem Gereksinimleri

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Yeni Tek Oyunculu Görevlerİmparatorun düşmanlarıyla mücadele etmeye devam edin ve birliğinizin savaş donanımlarını, yeteneklerini ve deneyimini kullanarak 15 yeni görevde Kaos’a karşı savaşın
  • Yeni Çoklu Oyuncu IrkıKaos Tanrılarına bağlılık yemini edip çok oyunculu savaşlarda hem Chaos Rising hem de Dawn of War II sahiplerine karşı kana susamış Chaos Space Marine’ler olarak oynayın
  • Yeni BirimlerSpace Marine, Ork, Eldar ve Tyranid ordularına yeni çoklu oyuncu birimleri katılıyor. 2 Yeni Last Stand Kahramanı: Amansız düşman yığınlarına karşı Chaos Sorcerer veya Tyranid Hive Tyrant olarak savaşın

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 veya Windows Vista SP1
  • İşlemci: P4 3.2 GHz (tek çekirdekli) veya herhangi bir Çift Çekirdekli işlemci
  • Bellek: 1 GB RAM (XP), 1,5 GB RAM (Vista)
  • Grafikler: 128MB Ekran Kartı (Shader Model 3) – Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600 veya eşdeğeri
  • Sabit Sürücü: 6,5 GB sıkıştırılmamış Sabit Sürücü alanı
  • Diğer Gereksinimler: Çevrimiçi oyun, Games For Windows – Live’da oturum açmayı gerektirir

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Sık Sorulan Sorular

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising oyununun konusu nedir?

Dawn of War II: Chaos Rising’de Blood Ravens’a komuta edecek ve sektörü Black Legion’ın Chaos Space Marine’lerine karşı savunacaksınız. Kaos pisliklerini temizleyin ve Blood Ravens’ı içten çökertmeye çalışan hainlerin çabalarına karşı birliğinizi bir arada tutun.

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising nereden satın alınır?

Bizim ülkemizde resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Steam, Fanatical

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Metacritic skoru kaç?

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising oyununun Metacritic puanı 84’dir. Fakat kimi oyunculara gore daha iyi veya daha kötü olabilir. Bu nedenle oyunun incelemesini okumanı ve Twitch yayınlarında biraz vakit geçirmeni öneririz.

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 16 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği değişik yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği ile alakalı daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Fransızca, Almanca

Multiplayer var mı?

Evet, multiplayer desteği bulunmaktadır.

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış zamanı 11.03.2010 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

SEGA, Feral Interactive (Mac/Linux)

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Relic Entertainment, Feral Interactive (Mac/Linux)

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Kaç GB? Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising hangi ekran kartı modelini destekler? Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising kurmak için ne kadar yer olmalı? Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.