Watch_Dogs® 2 Sistem Gereksinimleri, Fiyatları, Oyuncu Yorumları

Watch_Dogs® 2

Watch_Dogs® 2 Sistem Gereksinimleri nedir? Watch_Dogs® 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada Watch_Dogs® 2 oyununu bilgisayarım kaldırır mı sorularınızın cevabı bu yazımızda.

GamerPazari.Com'da en ucuz Watch_Dogs® 2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en müsait fiyatlı Watch_Dogs® 2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Watch_Dogs® 2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ilişkin Twitch kanallarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yeniden sitemizin oyun sayfalarında incele.

Teknoloji devriminin beşiği San Fransisco Körfez Bölgesinde yaşayan Marcus adında genç ve dahi bir hackersın.Azılı hacker grubu DedSec’le ortaklık içinde tarihin en büyük hack operasyonunu gerçekleştir; kabahat baronlarının yurttaşların davranışlarını gözlemek ve kontrol etmek için kullandıkları saldırgan işletim sistemi ctOS 2.0’ı saf dışı bırak. Sayısız oynama olasılığı ile dolu dinamik açık dünyayı keşfet. Sisteme bağlı her aleti hackleyerek şehrin altyapısını kontrol dibine al. Oyun tarzına uygun yetenekler geliştir ve Uzaktan Kumandalı Arabalar, Quadcopter İHA’lar, 3D yazıcıdan çıkma silahlar başta olmak üzere hacker araçlarını yükselt. Yepyeni koop ve çekişmeli oldukça oyunculu Watch Dogs deneyimi ile, arkadaşlarınla devamlı bağlantıda kal. KONTROL GÖZLERİNDEMarcus Holloway olarak, ctOS 2.0’ı kapatmak üzere bir görevdesin. Tobii Göz Takip sistemi ile gözlerin gizli saklı silahın haline gelecek ve San Francisco Körfez Bölgesini kirletip yozlaştıran Blume Corp’u durdurmaya çalışacaksın.Bakışlarınla “nesneler ağını” silaha dönüştürecek, düşmanlara nişan alabilecek ve kendini gizleyerek etrafı daha emin bir şekilde keyfedebileceksin. Kapsamlı göz takip hususi durumunu yoğunlaştırarak başka yolla göremeyeceğin düşmanları bakışlarınla süratli bir biçimde tespit edip işaretle, çevrendeki nesnelerle etkileşim kur, sığınak ve saklanma yerlerini tespit et, hacklenebilir hedefleri hızla belirle. Sana şunun sözünü verebiliriz: Yıkıcı enformasyon ekonomisini çökertme mücadelende, şehrin dijital beynini hacklemeye giden yolu bakışlarınla açacaksın.Uyumlu Göz Takip Cihazları: Tobii Eye Tracker 4C, Alienware 17 Notebook, Acer Predator Notebook 21 X, MSI GT72 Notebook, Acer Predator

İçindekiler

Watch_Dogs® 2 Sistem Gereksinimleri

Watch_Dogs® 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Sayısız oynama olasılığı ile dolu dinamik açık dünyayı keşfet.
 • Sisteme bağlı her cihazı hackleyerek şehrin altyapısını kontrol altına al.
 • Oyun tarzına uygun yetenekler geliştir ve Uzaktan Kumandalı Arabalar, Quadcopter İHA’lar, 3D yazıcıdan çıkma silahlar başta olmak üzere hacker araçlarını yükselt.
 • Yepyeni koop ve çekişmeli çok oyunculu Watch Dogs deneyimi ile, arkadaşlarınla sürekli bağlantıda kal.

Watch_Dogs® 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (sadece 64bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz veya daha iyisi
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB VRAM veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB VRAM veya daha iyisi – Desteklenen Listeye bakın *
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 27 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: En son sürücüleri kullanarak DirectX uyumlu
 • İlave Notlar: 720p, 30+ FPS için minimum özellikler, Düşük grafik ayarları // Çevre birimleri: Microsoft Xbox One Denetleyici, DUALSHOCK® 4 Denetleyici, Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici / Çok Oyunculu: 256 kbps veya daha hızlı geniş bant bağlantısı / Not : Bu ürün yalnızca 64 bit işletim sistemlerini destekler. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmemektedir. En güncel gereksinim listeleri için lütfen support.ubi.com adresindeki destek web sitemizdeki SSS bölümünü ziyaret edin. Kurulumdan sonra oyunu etkinleştirmek, sisteminizi doğrulamak ve herhangi bir yeniden etkinleştirmeden sonra oyuna devam etmek, çevrimiçi özelliklere erişmek, çevrimiçi oynamak veya özel içeriğin kilidini açmak için yüksek hızlı internet erişimi ve geçerli bir Ubisoft hesabı gereklidir. Oyun EasyAntiCheat içeren (https://www.easyanticheat.net/) anti-hile teknoloji ve Denuvo (https://www.denuvo.com/) sıkma önleyici teknoloji.

Watch_Dogs® 2 Sık Sorulan Sorular

Watch_Dogs® 2 oyununun konusu nedir?

Teknoloji devriminin doğduğu yere, San Francisco’ya sefalar getirdin. Marcus isminde genç ve dahi bir hacker olarak, azılı hacker grubu DedSec’e katıl. Görevin şu: Tarihin en büyük hack operasyonunu gerçekleştir.

Watch_Dogs® 2 nereden indirilir?

Oyunu indirmek ve oynamak için Steam platformuna giriş yapmalısın.

Watch_Dogs® 2 nereden satın alınır?

Türkiye’de resmi olarak güvenle satın alabileceğiniz satış siteleri: Allyouplay, Playstore, Steam, Gamebillet, Fanatical, GamersGate, JoyBuggy, WinGameStore

Watch_Dogs® 2 kaç GB?

Watch_Dogs® 2 bilgisayarınızda 27 GB yer kaplayacaktır. Ancak yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaçınmak için bilgisayarınızın depolama alanında 27 GB alandan birazcık daha çok yerinizin olması önerilir.

Watch_Dogs® 2 Türkçe mi?

Hayır, Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Watch_Dogs® 2 yaş sınırı nedir?

Bu oyunun yaş sınırı 0 olarak belirlenmiş. Farklı ülkelerin belirlediği farklı yaş sınırları olabilir. Oyunların yaş sınırlarının nasıl belirlendiği hakkında daha çok bilgiye ilgili wiki sayfasından ulaşabilirsin.

Watch_Dogs® 2 hangi dilleri destekliyor?

Desteklenen diller şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Felemenkçe, Macarca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Multiplayer var mı?

Hayır, multiplayer desteği bulunmamaktadır.

Watch_Dogs® 2 ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi 28.11.2016 olarak belirtilmiştir.

Oyunun yayıncısı kim?

Ubisoft

Oyunu hangi firma geliştirdi?

Ubisoft

Watch_Dogs® 2 oyunu için güncel Sistem gereksinimlerine göz attık. Watch_Dogs® 2 oyunu için minimum va önerilen sistem gereksinimlerini bilgisayarınız kaldırıyor mu? Kaldırmıyorsa sizde ihtiyacınız olan anakart, ssd, monitör, ekran kartı, işlemci, kulaklık modellerine göz atıp en uyguna nasıl alabileceğinizi ilgili kategorilerden bakabilirsiniz. Watch_Dogs® 2 Kaç GB? Watch_Dogs® 2 hangi ekran kartı modelini destekler? Watch_Dogs® 2 kurmak için ne kadar yer olmalı? Watch_Dogs® 2 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Watch_Dogs® 2 hakkında en detaylı bilgileri tek bir adresten öğrenin.