WORLD WAR Z AFTERMATH İncelemesi

WORLD WAR Z AFTERMATH İncelemesi

World War Z Aftermath, Paramount Pictures’ın gişe rekorları kıran filminden ve şu anda 15 milyondan fazla oyuncuyu büyüleyen orijinal hit World War Z’nin bir sonraki evriminden ilham alan nihai kooperatif zombi nişancı oyunudur. Tam çapraz oyun ile konsollarda ve PC’de zombi kıyametinin gidişatını değiştirin. En fazla üç arkadaşınıza katılın veya dünyanın dört bir yanındaki yeni zombilerin harap ettiği yerlerde yoğun hikaye bölümlerinde aç zombi ordularına karşı AI takım arkadaşlarınızla kendi başınıza oynayın. Roma’daki destansı bir çatışmada Vatikan Şehri’ni geri alın ve Rusya’nın karlı Kamçatka yarımadasında hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirin. Dünya savaşı Z kaliteli bir oyundur.

Genel olarak bu, 2019’daki oyunun bir koleksiyonu ve World war z Aftermath için eklenen birkaç ekstra ile tüm DLC’ler. World War Z oynadıysanız, kendinizi neyin içine soktuğunuzu büyük ölçüde bilirsiniz. Yine de söyleyeceğim, ilk kez yeni nesil bir konsolda oynarken performansta, grafiklerde ve benzerlerinde bazı gelişmeler görebiliyorum. World War Z, Left 4 Dead’e benzer, kooperatif nişancı hayatta kalma türündeki diğer birçok oyuna benzer. 4 kişilik ekibiniz bir senaryoya düşüyor, zombi ordularını alt etmesi, hayatta kalması ve bir sonraki yere geçmesi gerekiyor. 

WORLD WAR Z AFTERMATH OYNANIŞ

Oyun en iyi şekilde başkalarıyla oynanır, çünkü takım arkadaşlarınız için AI, kitleler halinde çıkan ordularla karşı karşıya kaldığında o kadar iyi değildir. Orijinal versiyonun en büyük eksikliklerinden biri olan oyunun anlatımına maalesef hiçbir şey yapmamışlar, Sadece gerçekten neler olduğunu bilmiyordun ya da bu konuyla gerçekten ilgilendin. Bunun için de herhangi bir geliştirme veya değişiklik yapmadılar. Dinle, anlıyorum, oyun anlatı tipi bir oyun değil, ama yine de neler olup bittiğine dair bir uyum veya anlayış görüntüsü istiyorum. Lakin world war z aftermath sizi sürükleyecek kalitede bir fps oyunu denebilir. World war z indir.

World War Z 1024x576 1
World War Z Aftermath

O halde buradaki yeniliklerden bahsedelim:

Eklenen iki yeni hikaye görevi var: Biri, ne yazık ki hiçbir yerde göründüğü kadar havalı olmayan ve büyük ölçüde unutulabilir olan Roma’daki Vatikan şehrini geri almak için savaştığınız yer. İkincisi, Rusya’nın karlı Kamçatka yarımadasında dürüstçe oldukça harika olan bir görev ve bu oyunun en önemli noktalarından biri, kar fırtınalarının yanı sıra Zombi düşmanlarınız sizi donmuş ayak parmaklarınızda tutuyor.

Yakın dövüşte size daha benzersiz hareketler ve avantajlar sağlayan geliştirmelerin yanı sıra eğlenceye eklemek için bazı çift silahlı silahlar da var. Yakın dövüşü orijinaline kıyasla bu oyunda hayatta kalmak için çok daha uygun bir yaklaşım haline getiriyor.

Düşmanlara gelince, artık fareleriniz var….evet… birdenbire sürüp sizi alt edecekler ve sizi kurtarmak için takım arkadaşlarınıza güvenmeniz gerekiyor. Kendi başına gerçek bir oyun değiştirici değil, kesinlikle yaklaşımınızı engelleyebilecek ve boyutu nedeniyle bazen sinir bozucu olabilecek bir şey.

Birinci şahıs modunu da eklediler, ama dürüst olmak gerekirse, bu BÜYÜK bir özlemdi. Hiçbir anlam ifade etmeyen bu moddayken silahınızın manzaralarına bakamazsınız. Yakın dövüşçü iseniz, kamera savaş için sürekli olarak birinci ve üçüncü kişi arasında geçiş yaptığı için tamamen bozulur. Elbette harika bir fikir, ama o kadar iyi uygulanmadı.

Son olarak, bir çeşit zihinsel Kaptan Amerika gibi orduların arasından geçerek hem savunma hem de saldırı için kullanılabilen elektrikli bir kalkanla birlikte gelen Vanguard adlı yeni bir sınıfın eklenmesi var.

Sonuç olarak World War Z Aftermath, bir grup arkadaşla kesinlikle harika bir zaman, eğer ilk oyunu beğendiyseniz, bu çok kolay bir öneridir, ancak yaşam kalitesi ve diğer iyileştirmeler, hepsi olmasaydınız harika. daha önce burada hiçbir şey seni sallayamaz.